Hakkımızda

 

Firmamız kuruluşundan bugüne kadar Tıbbi cihaz sektöründe Uluslararası alandaki en güncel ve gelişmiş uygulamaları izleyerek, üst düzey kalite standartlarında üretilmiş Tıbbi Malzemelerin satışını yaparak sektördeki yerini almaktadır.
Vanaca Grup 2014 yılında faaliyetlerine başlamış olup, sektöründe 9 yıllık bir tecrübeye sahiptir. 2018 yılı itibari ile Hasta Karyolası Satış Ve Kiralama hizmeti ile Kocaeli ilinde bir ilk’e imza atmıştır. Hasta Karyolası modellerini showroom mağazamızda görebileceğiniz, satın alabileceğiniz veya kiralayabileceğiniz modellerin tümünü siz değerli müşterilerin beğenisine sunmaktadır.
Firmamız hastane demirbaş ürünleri, fabrika revir ürünleri, poliklinik ürünleri, aile sağlığı merkezi ürünleri, hasta bakım ürünleri ve tüm tıbbi sarf malzemeleri ile tıbbi cihazların satışını ve bir kısmının üretimini yapmaya devam etmektedir.
Medikal firmalara, sağlık kuruluşlarına ve diğer sağlık sektöründeki firmalara tıbbi malzeme ve ve demirbaş malzemelerin toptan satışını sürdürmektedir.